Камельчук: Верховна Рада присвятила засідання посилиленню прав працівників

77 день війни, а Верховна Рада продовжує працювати позачергово. Про це розповів народний депутата від партії «Слуга народу» Юрій Камельчук на своїй сторінці у Фейсбук. За його словами засідання 12 травня, традиційно, пройшло вкрай оперативно.

«Абсолютною більшістю голосів ми з колегами ухвалили 14 законопроектів. Здебільшого йшлося про внесення змін до трудового кодексу України, аби посилити права працівників українських компаній»

зазначив Камельчук.

Політик також додав список ухвалених Парламентом законопроектів:

⁃ Законопроектом № 7264 про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану; Проектом Закону № 7289 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану:

Створили умови для безперебійного постачання сільгосппродукції

⁃ Законопроектом № 7284 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту осіб рядового і начальницького складу та умов проходження служби цивільного захисту:

Поліпшили соціальний захист співробітників ДСНС

⁃ Проектом Закону № 6173 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення укладення угоди між Україною та Європейським Союзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства Європейського Союзу у сфері електронної ідентифікації; Законопроектом № 7251 про внесення змін до деяких законів України про трудові відносини; Документом № 5371 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність; Проектом Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників:

Оптимізували трудові відносини та захистити права працівників

⁃ Проект Закону № 7282 про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності:

Вирішити низку нагальних питань містобудівної діяльності

⁃ Законопроектом № 3774 про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству:

Удосконалити механізм протидії рейдерству

⁃ Врахували пропозиції Президента України до закону про санкції щодо окремих осіб. Отже, ухвалили проект Закону № 7317 про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності з примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану; Пропозиції Президента України до Закону № 7194 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності санкцій, пов’язаних з активами окремих осіб»; Проект Закону № 7360 про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану; Законопроект № 7249 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей визначення рентної плати за видобування газу природного на період дії воєнного, надзвичайного стану.

«Працюємо! Слава Україні!»

додав Юрій Камельчук.
Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Нові підстави для звільнення та відшкодування комуналки для українців – Юрій Камельчук

Нові підстави для звільнення та відшкодування комуналки для українців - нардеп Юрій Камельчук оголосив список нових законів Підсумки роботи...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...

Тим, хто володіє державною таємницею – виїзд за кордон заборонено

В Україні можуть заборонити виїзд за кордон громадянам, які мають допуск та доступ до державної таємниці. Відповідний законопроект 7505...

Білорусам приходять повістки в рамках мобілізаційних навчань

Повістки справді масово приходять мешканцям Гомельського, Мозирського, Речицького, Калінковичського, Жовтневого, Брагінського, Світлогірського, Хойніцького та Лоївського районів. Зокрема, відомо, що...