Ємануель Макрон переміг на виборах Президента Франції. Що це означає для України?

Війна росії проти України стала найважливішою темою дебатів Макрона та Ле Пен. Обидва політики мають довгу історію взаємовідносин з Кремлем.

Незадовго до початку російського вторгнення Макрон був одним із небагатьох західних політиків, які відвідали Москву з візитом.

Після 24 лютого, коли російські війська увійшли до України, Макрон різко засудив дії Росії і підтримав жорсткі дії Заходу у відповідь, зокрема постачання Києву зброї та економічні санкції.

Водночас він продовжив вести з президентом Володимиром Путіним багатогодинні телефонні переговори.
На них, згідно з французькими джерелами, російський лідер довго розповідав йому про своє бачення історії виникнення росії та України. У багатьох навіть склалося враження, що Макрон виконує роль психолога. І так би мовити, вимірює середню температуру по палаті. А після таких розмов звітує світовим лідерам: мовляв, стан пацієнта поки задовільний.

Ле Пен же довго вважали однією із головних європейських союзників Путіна. Перед виборами 2017 року вона говорила, що не вірить у незаконність анексії Росією Криму, стверджуючи, що був референдум, і жителі Криму хотіли приєднатися до Росії.

Отже, що для України означатиме перемога Макрона?

У певній мірі, це перемога і для воюючої України, яка зможе розраховувати на підтримку Франції і надалі!

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...