Маріупольська дизайнерка ландшафтів розвиватиме зелений туризм Львова

Від сьогодні, 4 квітня, ландшафтна дизайнерка та дендрологиня з Маріуполя Наталя Гончарова продовжить своє творче призначення у Львові.

Міський голова Андрій Садовий запропонував їй роботу на посаді заступниці директорки управління екології та природних ресурсів Львівської міськради.

Посадовці міської ради ознайомились з унікальними розробками Гончарової, про яку в Маріуполі ходили легенди.

Там кожен парк робили тематичним: повністю дитячим, спортивним чи прогулянковим і у відповідності до європейських стандартів.

В управлінні екології вірять, що у Львові найближчим часом вдасться реалізувати круті ландшафтні проекти, окрім того Львів має прекрасну сторічну спадщину, яку треба належним чином демонструвати.

Житловий район Маріуполя, у якому проживала Наталія Гончарова, повністю зруйнований. Знищено парки, над якими вона працювала.

Дизайнерка розповіла, що хоч Львів і Маріуполь відрізняються кліматично, але це не стоятиму на заваді вдосконаленню ландшафтних витворів.

«У вашому місті хочу займатись тим, чим я займалась і в Маріуполі – насадженнями. У вас красиве місто і без ландшафтних втручань.

Але вдосконалити завжди є що. Тут інша кліматична зона, аніж була у Маріуполі, та й дощів побільше — тому вибрати, що можна цікавого посадити, є з чого»

розповіла дендрологиня Наталія Гончарова.
Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...