Супутники зафіксували збройну допомогу Вірменії росії‼️

Телеканал Haber Global розкрив нові сенсаційні подробиці відправлення Вірменією до Росії 4 бойові літаки типу Су-30 разом з пілотами для використання у війні проти України.

Як передає Report, телеканал нагадує, що після того, як ЗМІ з посиланням на турецькі розвіддані оприлюднили вперше цю інформацію, Вірменія пішла шляхом заперечення.

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що “ці новини не відповідають дійсності” і запевнив, що вірменські літаки “ніколи не залишали територію країни”.

Проте нові факти викривають брехню Єревана. Так, за даними телеканалу, літаки були відправлені до Росії 23 березня 2022 року.

Пунктом відправлення був аеропорт Еребуні у Єревані. О 12:50 за місцевим часом вилетіли 4 винищувачі Су-30 вірменських льотчиків. Літаки пролетіли через місто Ашаги Гаранг Гейчинського району і досягли кінцевої зупинки в Росії о 13:14.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...