У Львові продовжуються мирні акції з вимогою закриття неба над Україною.
Сьогодні, 18 березня, в самому серці міста – на площі Ринок перед міськрадою – мешканці розмістили 109 дитячих візочків. Саме стільки діток забрала війна з 24 лютого.
“Порожні дитячі візочки на площі Ринок сьогодні – це символи життів тих ангелят, які зараз, замість рішучих дій світу, захищають небо над Україною.
Це та страшна ціна війни, яку сплачує сьогодні Україна. І ми закликаємо всіх дорослих всього світу єдиним щитом вберегти українських дітей і подарувати їм майбутнє.
Вимагайте від урядів інших країн закриття неба над Україною”. – написав міський голова Андрій Садовий.
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_15-05-32-846x1024.jpg)
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_15-05-35-846x1024.jpg)
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_15-05-39-846x1024.jpg)
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-18_15-05-46-1024x683.jpg)