12 музикантів Луганської філармонії відновили репетиції у Будинку камерної і органної музики у Львові

12 музикантів Луганської філармонії, які виїхали із Сєвєродонецька до Львова, відновили репетиції у Будинку камерної і органної музики.

Незабаром, разом із львівськими колегами, вони планують виступити перед глядачами. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Музиканти Луганської філармонії були вимушені двічі евакуюватись через війну. Спочатку із рідного Луганська до Сєвєродонецька, а потім — до Львова.

“Ми з Луганська і першими відчули вторгнення “руського міру”. Ще у 2014 році ми були змушені поїхати з рідного міста на підконтрольну Україні територію. У 2015 році нам вдалося відновити роботу філармонії у місті Сєвєродонецьк.

У 2022 році ми знову відчули на собі “любов” нашого сусіда, тому зараз ми опинилися у Львові”

каже директор Луганської філармонії Ігор Шаповалов.

До Львова переїхала частина музикантів філармонії: з 60 людей — лише 12, каже Ігор Шаповалов. Решта поїхали в інші регіони. Втім, музиканти продовжують репетиції, аби якнайскоріше повернутися до виступів.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...