15 гектар торфовищ – згоріли до тла

У Золочівському районі виникла масштабна пожежа на торфовищах, яку рятувальники ліквідовують.

На території Глинянської об’єднаної громади згоріло понад 15 гектарів. Все це займання спричинило випалювання сухої трави.

«У воєнний час такі дії прирівнюють до диверсії. За це є кримінальна відповідальність. Під час горіння торфу в повітря дим виділяються отруйні речовини, які призводять до важких захворювань.»

повідомила голова Львівської районної адміністрації Христина Замула.

Рятувальники лише за минулу добу загасили понад 14 пожеж в екосистемах, 20 травня – 19 пожеж сухої трави та чагарників, а крім рослинності гинуть і тварини.

«Внаслідок цих пожеж вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але рослини, комахи, звірі та птахи. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе. Рятувальники наголошують що, дуже часто вогонь виходить з-під контролю. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряну погоду»

наголошують у ДСНС.

Напередодні рятувальники попереджали жителів Львівщини про високу (4-й клас) пожежну небезпеку, місцями – надзвичайну (5 клас).

Нагадаємо нашим паліям:
За підпал сухої трави карається штрафом: від 3060-6120 грн для громадян і 15300-21420 грн для посадових осіб.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...