Абітурієнтам спростили умови вступу до вишів

Міністерство освіти і науки України спростило процедуру вступу до вишів.

У 2022 році для вступу на бюджет абітурієнтам необхідно буде скласти національний мультипредметний тест, а контрактникам – лише подати мотиваційного листа.

При вступі до вишу з наявним документом про повну загальну середню освіту в спеціальностях із творчим конкурсом враховуватимуть заяву, результат творчого конкурсу та мотиваційний лист.

Абітурієнти складатимуть тест з трьох предметів: української мови, математики та історії. По 20 запитань з кожного. Тест проходитиме орієнтовно у липні.

Щодо вступу до вищих військових закладів, то за словами міністра, буде збережено чинні правила прийому до таких закладів.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Він роз’яснив, що у випадку необхідності творчих конкурсів такий конкурс буде єдиною складовою конкурсного балу для вступу до вишу. Шкарлет також додав, що проєкт умов прийому ще необхідно затвердити.

У міністерстві не приховують, що цьогоріч хочуть максимально сприяти тому, щоб абітурієнти вступали саме до українських вишів.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...