Львівщина отримала майже 6 тонн медичної допомоги з Німеччини

Львівська область отримала гуманітарну допомогу з Німеччини у вигляді близько 6 тонн виробів медичного призначення: інсуліни різних видів та кровоспинні.

Частину медикаментів отримають чотири заклади охорони здоров’я Львівщини, два з них – дитячі. Інша частина зберігатиметься на складі для подальших потреб як Львівщини, так і інших регіонів України.

Про це повідомив очільник Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький:

“Медикаменти збирали у різних містах Німеччини і централізовано відправили з лікарні німецького міста Реґенсбурґ під назвою «Милосердні брати». Організували збір коштів для закупівлі медичної гумдопомоги доктори Губертус фон Восс та Мішель Мертер.

Вони також розповіли, що зараз по всій країні відбуваються благочинні концерти, а за виручені від них кошти планують закупити ще одну партію ліків”.

Цьому посприяла ІГО «Захистимо Україну разом», до якої входять також такі громадські формування: «Будуймо Україну Разом», «Соціальний захист населення та учасників АТО, «Народна Євро Сила» та «ІСUPP».

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...