Багатосторонній договір та швейцарська модель армії: що відомо про можливі майбутні «гарантії безпеки» для України

Радник керівника ОФ Михайло Подоляк в інтервʼю російському виданню «Медуза» привідкрив певні деталі.

Так от, за його словами, українська модель гарантій безпеки передбачає, що не буде двостороннього договору «Росія — Україна» – буде багатосторонній договір, пакетна угода, в якій участь візьме пʼять чи сім країн.

?? Україна пропонує, щоб країни-партнери, які підписуватимуть гарантії безпеки, мали такі ж можливості, як РФ — і по звичайному, і по ядерному озброєнню.

?? Україна пропонує швейцарську модель армії із певним обсягом резервів, які проходять постійне навчання, сказав Подоляк.

? Деталі, тобто чисельність збройних сил, як вони будуть розгорнуті, обговорюються.

Пріоритет — інтереси України, яка буде ключовою країною як постраждала від прямої агресії, додав він.

? За словами Михайла Подоляка, ми хочемо завершити цю війну з новою коаліцією, настільки сильною, що вона зупинить Росію, якщо та знову захоче на когось напасти.

На запитання: чи завершить підписання мирного договору війну, яка триває в Україні вже вісім років, Подаляк відповів так:

«Підписання мирного договору може лише завершити гостру фазу конфлікту і дозволити нам перейти до оплакування всіх загиблих і відбудови країни. Але я сумніваюся, що війна для українців на цьому закінчиться».

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...