Більше пів мільйона українців повернулися додому за 36 днів війни

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький розповів про найважливіше 31 березня, що відбулось на Львівщині, а також згадав про патріотизм, адже люди, попри воєнний стан, продовжують повертатися в Україну:

“Була загроза ракетного нападу з акваторії Чорного моря. Через це лунала сирена.
За вчорашній день мали два вкиди в мережі про дії ворога на території Львова та області. В обидвох випадках інформація не підтвердилася.

Ворог хоче налякати нас, розділити та посіяти паніку. Не піддавайтесь.
Вірте в ЗСУ та черпайте інформацію з офіційних джерел.

Ми розселили за добу понад 3 тисячі людей, які через війну змушені були тікати з дому. Від початку широкомасштабного вторгнення – 271 тисячу людей. Ще майже стільки ж поселились у приватному секторі самостійно.

Пункти пропуску на виїзд у Львівській області перетнули 18 тисяч осіб. З 24 лютого кордон через нашу область перетнули 1 мільйон 361 тисяча людей.

Повернулися за добу в Україну через переходи на заході країни 21 тисяча українців. З 24 лютого – 537 тисяч наших громадян.

Поліція опрацювала 1131 звернення щодо підозрілих людей, автівок та об’єктів.
Спокійного всім дня! Все буде Україна!”

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...