Зокрема, найбільше респонденти оцінили графік роботи українських магазинів (54%), на другому місці – диджиталізація фінансових та інших послуг (37%), на третьому – співвідношення ціна-якість у сфері краси (44%). Тобто у цих питаннях Європа поступається Україні, на думку наших громадян.
Також їм подобається менталітет та сам устрій життя в Україні (36%) та взаємини між людьми (32%).
Що тоді сподобалося українцям за кордоном:
облаштування міст (42%); громадський транспорт (48%); створення спеціальних умов для людей з інвалідністю (50%); якість питної води з-під крана (38%); система сортування сміття (46%).
В гостях добре а вдома краще
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-28_13-06-50-1024x576.jpg)
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-28_13-06-51-2-1024x576.jpg)
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-28_13-06-51-1024x576.jpg)