Чи буде пальне на Львівщині

Основна причина браку пального на АЗС і підвищення цін – труднощі з логістикою та постачанням.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Він додав, що напередодні мав нараду щодо цього питання з Міністерством економіки України. Запевнили, що найближчим часом ситуація покращиться. Уряд вже ухвалив низку важливих рішень.

“Як вирішуємо проблему на місцевому рівні? Провели нараду з керівниками автозаправних станцій та нафтобаз і попросили тримати баланс пального на АЗС. Вони це роблять.

Забронювали певні об’єми дизелю для суб’єктів господарювання, які проводять посівну кампанію. Вони зможуть викупити його без зайвих перешкод і бюрократії.

За нашого сприяння декілька компаній вже комунікують з іноземними партнерами щодо постачання дизелю, бензину та газу. Сподіваємося на перші угоди вже завтра.

Отримуємо пальне як гуманітарну допомогу. Спрямовуємо його на потреби військових, перевезення гуманітарних вантажів, транспортування переселенців до місць тимчасового перебування, які ми облаштували.
Два дні тому також були суттєві затримки з постачанням газу. Частково питання вдалося вирішити: на більшості АЗС Львівщини він з’явиться протягом найближчих кількох днів”, – додав Козицький.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...