«Дія»: зареєструватися як переселенець можна за хвилину

Оновлення додатку «Дія»: зареєструватися як внутрішній переселенець можна менше ніж за хвилину

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в «Дії» за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.

Виплати передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку.

Отде, як отримати послугу для ВПО в застосунку «Дія»?

Зайдіть у Дію та натисніть Послуги Отримати статус ВПО. Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть – Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.

Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в «Дію» або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть «Зареєструватися без дітей».

Оберіть картку «єПідтримка», щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки «єПідтримка», оформте її в одному з українських банків. І готово.

Довідка ВПО зʼявиться в «Дії» з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка. Вкотре додаток нагадує своїм користувачам не забувайте оновлювати застосунок.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...