У комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок воїна» дітям вимушених переселенців влаштували справжнє свято.
За підтримки Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб» діти з Дніпра, Маріуполя, Донецька, Києва і Львова стали учасниками майстер-класу «Намалюй писанку».
Кожен з дітлахів сам обрав свій візерунок. Здебільшого вибір зупинився на патріотичній символіці. У підсумку кожна дитина пішла із своїм орнаментом, візерунком або з патріотичним стягом який відобразили на свої крашанках власними руками.