Для переселенців які прибули на Львівщину облаштують довготривале проживання

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький під час брифінгу розповів що на Львівщину прибуло понад 265 тисяч переселенців.

На даний час в області зареєстровано понад 190 тисяч осіб, це саме внутрішньо переміщені особи, з них 62 тисячі це діти. І це лише офіційно, а не офіційно?

«Максим Козицький пояснив що понад 25 тисяч людей мешкають у закладах освіти. Тому, на жаль, розпочати освітній освітній процес у школах та дитсадочках, неможливий. Ці заклади слугують прихистком для людей переселенців.

Якщо ж, брати до уваги дострокову перспективу, то Уряд України намагається вирішити це питання, а саме викупити квартири у забудовників. Наразі, у Львівській області кількість таких квартир – 1221.

На даний момент триває погодження кінцевої ціни їхнього викупу»

так, розповів очільник Козицький.

Зараз в області уже сформували перелік санаторіїв, інтернатів, гуртожитків тощо…
Але потрібні невеликі капіталовкладення, щоб люди могли проживати тривалий час.

«Під час брифінгу Козицький сказав, що на Львівщині нарахували 156 об’єктів незавершеного будівництва сюди входять(коледжі, гуртожитки, санаторії), де і саме можна розмістити переселенців.

Але щоб надати це житло переселенцям для завершення будівництва таких об’єктів необхідно 1,8 мільярда гривень. Завдяки цьому ми зможемо поселити на довготривале проживання майже 15 тисяч людей»

зазначив очільник ЛОВА.
Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...