До Львова передали 75 тонн гуманітарного вантажу

Міжнародний штаб допомоги українцям отримав 75 тонн гуманітарної допомоги з Хорватії, Польщі, Німеччини, Бельгії, Люксембургу та Канади.

Це продукти харчування, медикаменти, одяг, амуніція, тактичне спорядження та пікапи. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. Очільник зазначив, що уже найближчим часом вантажівки доправлять допомогу туди, де її чекають.

«Завдання нашої адміністрації – скоординувати діяльність добровольців, волонтерів, міжнародних організацій – всіх тих, хто готовий надавати допомогу українцям під час війни.

Львівщина стала логістичним хабом, через який проходить близько 60% всієї гуманітарної допомоги, звідки всі вантажі будуть їхати на схід від Львова.

Сьогодні вантажі від Міжнародного штабу допомоги українцям поїдуть до лав ЗСУ, тероборони, Прикордонної служби України та Національної поліції»

зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Допомога поїде до лав ЗСУ, тероборони, Прикордонної служби України та Національної поліції. В першу чергу її отримають наші військові, які зараз на фронті на сході України.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...