До Львова по допомогу: волонтери тепер чатують просто на вокзалі

До Львова по допомогу: волонтери тепер чатують просто на вокзалі

Українці, що виїжджають із зони проведення бойових дій, а також міст в окупації, зможуть отримати від держави грошову допомогу безпосередньо під час евакуації, повідомляє «Укрзалізниця».

Процедура така:

«Укрзалізниця» передає дані зі своїх евакуаційних рейсів колегам з Укрпошти, для яких вже облаштовано пункти видачі готівки на вокзалі у Львові. Невдовзі перелік вокзалів розшириться.

«Ця програма для тих, у кого життя під загрозу кожного дня, але досі не наважувався виїхати з найгарячіших точок, мовляв «ми нікому не потрібні!»

Ми не словами, а справами підтверджуємо, що «потрібні» — люди відразу отримують кошти.

До того ж, ще в потязі подаються заявки на розміщення, а по прибутті — чекають представники місцевої влади із транспортом, щоб відразу відвезти на поселення.

Від самого початку програми ми бачимо, що піклування держави дає свій результат — тільки за вчора близько 400 людей з-під лінії вогню з Донбасу все ж таки виїхали евакуаційними вагонами «Укрзалізниці», а до того останні тижня цей денний показник був у межах 100–150», — коментує Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці».

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...