Франція готова надати Україні гарантії безпеки

Ідеться про гарантії, які Київ просить в обмін на проголошення нейтрального статусу країни та відмови від вступу до НАТО.

Про це пише американська газета Politico із посиланням на джерело в Єлисейському палаці.

За даними джерела, такий варіант досягнення мирних домовленостей між Києвом та Москвою був підтриманий Парижем 19 квітня під час відеоконференції лідерів країн Групи семи.

Крім Франції, туди входять США, Італія, Німеччина, Великобританія, Канада, Японія, Польща, Румунія та керівництво ЄС і НАТО.

Дипломатичний радник Макрона сказав, що лідери обговорювали «гарантії безпеки» для України, які були б «досить надійними, щоб уникнути нової війни».

Радник додав:

«Нам знадобиться міжнародна структура, щоб задовольнити ці потреби».

«Але такі обговорення здаються дивно передчасними, враховуючи активний наступ Росії на Донбасі і запеклі бомбардування обложених міст, що продовжуються»

пише Politico.
Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...