Голлівудський актор скерує гуманітарну допомогу для Львівської області

Голлівудський актор та режисер Шон Пенн висловив бажання надати гуманітарну допомогу переселенцям, які прибувають на Львівщину.

Про це він повідомив на сьогоднішній зустрічі з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким.

Шон Пенн являється засновником благодійної організації CORE. На зустрічі він розповів, що захоплюється мужністю українців, яким зараз допомагає весь світ, а тому також не хоче стояти осторонь війни в Україні.

“Ми знаємо, наскільки важливо зараз підтримувати населення у боротьбі за свободу, тому будемо допомагати усім, чим можемо.

Ваш досвід – це приклад для всього світу. Зараз ми хочемо отримати список найнеобхідніших речей для переселенців, щоб зібрати їх та у найкоротші терміни забезпечити людей допомогою”.

розповів Шон Пенн, який уже знімав в Україні документальний фільм про війну, розпочату 2014 року.

На Львівщину зараз припадає багато роботи по розміщенню переселенців з інших регіонів.

А тому допомога є досить потрібною. Найближчим часом у Львівському районі планують збудувати тимчасове житло для переселенців, а саме модульні будинки.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...