Кого мобілізуватимуть у 2-й та 3-й черзі та кого відправлять на передову?

В Україні розпочалася мобілізація військовозобов’язаних, які не входили до категорії резервістів “першої” черги — людей з бойовим досвідом.

Про це повідомив начальник Управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Давайте ще раз розберем, хто в яку чергу входить:

Перша. Стосується оперативного резерву: колишні військовослужбовці з бойовим досвідом, контрактники та ветерани АТО/ООС. До 40 років.

Друга. Також стосується оперативного резерву: колишні військовослужбовці з бойовим досвідом ДО 2014 року. Також контрактники.

Третя. Мобілізаційний резерв. Йдеться про випускників університетів, які пройшли військову кафедру та отримали звання офіцер запасу. Під час минулих хвиль мобілізації ці громадяни не призивалися.

Четверта. Громадський резерв. Йдеться про громадян, яких ЗСУ можуть залучити до військформувань лише за умови найбільш критичного сценарію розгортання повномасштабної війни. Жодних вікових та фізичних обмежень ця хвиля не має.

Начальник Управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ звернув увагу на наступне:

?? Солдатів строкової служби залучатимуть до оборони держави лише в разі бойових дій на раніше мирній території.

?? На передову після навчання можуть направити лише осіб, які раніше проходили військову службу і мають досвід проходження служби на посадах, з яких їх призивають.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...