Київ: евакуація 12 березня

Людей вивозять із Бучі, Гостомелю, Сум та інших міст, – ВП

Протягом 12 березня триває евакуація з регіонів, що найбільш постраждали від російської агресії, зокрема з Київської області.

Про це повідомляє з посиланням на заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенко.

“20 автобусів із Бучі прибули до Білогородки. Людям надають першу допомогу та пропонують харчування”, – зазначив Тимошенко.

У Білогородку також прибули автобуси з Гостомеля. Переселенцям із цього міста запропонували допомогу та подальшу логістику.

Крім цього, до Білогородка прибули 40 автобусів з Немішаєва та Микулічів. Переселенці із цих двох населених пунктів вирушають далі до Києва.

Також 79 автобусів для евакуації та два авто з гуманітарним вантажем вирушили з Лохвиці до Сум, поінформував Тимошенко. Частину мешканців Сум вдалося доставити у безпечне місце.

У Запоріжжі сформовано колону з гуманітарним вантажем та автобусами для евакуації людей з Маріуполя, цю колону супроводжують священики.
Щодо Маріуполя, то, як зазначив заступник голови ВП, “багато зусиль покладено на те, щоб коридор сьогодні запрацював і люди отримали допомогу”.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...