Польща подарувала Львову 2 пасажирські автобуси

Львів отримав безкоштовно два низькопідлогові великогабаритні автобуси. Подарунок львів’янам надійшов від польського міста Познань 10 квітня.

Щоб автобуси не їхали порожні, поляки повністю заповнили їх гуманітарною допомогою.

Такий щедрий жест пов’язаний із зверненням львівського міського голови Андрія Садового, який на конференції із мерами Асоціації польських міст повідомив про проблеми із забезпеченням автобусами міста.

Мер зазначив, що більшість львівських автобусів поїхали на фронт, а тому місто потребує заміни. Окрім цього, повідомив про необхідність забезпечення продуктами харчування та ліками.

На прохання відразу відгукнулася міська влада Познаня, скерувавши до Львова 2 вживані автобуси: Solaris Urbino 18-ти та 12-метровий Man Lion’s City, обидва 2006 року випуску.

Керівник MPK Poznań Кшиштоф Достатні зазначив, що це – робочі транспортні засоби, які до цього часу використовувалися на лініях Познані.

В автобуси завантажили найнеобхідніші запчастини та подарунки від працівників міського транспортного підприємства та місцевих мешканців.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...