Польща виділила 3 мільйона злотих для вимушених переселенців на Львівщині

Малопольське Воєводство Республіки Польща надало три мільйони польських злотих для підтримки вимушених переселенців на Львівщині.

Про це голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив у власному Telegram -каналі.

«З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну ми отримуємо велику кількість гуманітарної допомоги з Польщі. Чимало наших людей знайшли прихисток у цій країні. Польща засуджує дії агресора, лобіює політичну та економічну ізоляцію росії»

йдеться у повідомленні.

За словами Козицького, допомогу спрямують на забезпечення вимушених переселенців належними умовами проживання, засобами особистої гігієни, медичними засобами та обладнанням, продуктами, предметами першої необхідності для задоволення первинних потреб і санітарним транспортом.

Крім того, на кошти польської фінансової допомоги планують обладнати та реконструювати приміщення призначені для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Максим Козицький подякував всьому польському народу за розуміння та постійну підтримку України у боротьбі з російським агресором.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...