Російські солдати жорстоко катували українських солдатів

Російські солдати жорстоко катували українських солдатів. Про це повідомила уповноважена Верховною Радою з прав людини Людмила Денісова, посилаючись на розповіді звільнених із полону українських військових.

Під час етапування українським військовослужбовцям замотували очі скотчем, одягали на голову мішок, зв’язували руки мотузками.

З особливою жорстокістю тортури застосовувалися до офіцерського складу ЗСУ та бійців «Азова». Під час допитів їх ставили на коліна, били прикладом від автомата на пальцях ніг та відкритих ранах, застосовували плоскогубці, закидали петлю на шию та душили. Крім того, катували електрострумом, били дубинкою та ногами.

Крім того, військовополоненим вводили невідомі препарати на літеру «М», після чого вони непритомніли і втрачали пам’ять. Жінок-військових примушували до статевих актів.

Також українських солдатів змушували вивчати вірш «Вибачте нас, рідні росіяни», гімн росії, історію створення герба та прапора рф.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...