“Цікава тиша” – в ВП прокоментували раптове зникнення шойгу

Радник голови ВП Михайло Подоляк заявив, що з публічного простору зник не лише шойгу, а й інші ключові постаті рф.

“Немає також системних та важливих протокольних заяв інших важкоатлетів, включаючи голів спецслужб патрушева, бортнікова, наришкіна.

Також зникли з обов’язкових протоколів. Гучніше, ніж зазвичай, мовчать економісти – прем’єр мішустін, голова ЦБ набіулліна, міністр решетников.

Словом, усі намертво зникли навіть із публічного протокольного простору”

заявив Подоляк.

Він зазначив, що у публічному просторі залишився лише один вірний слуга путіна – глава МЗС сергій лавров. А, ну, ще й прес-секретар дмитро пєсков іноді з’являється на публіці з шаленими заявами.

“Залишився лише лавров, який намагається на зовнішніх ринках довести, що якщо Росія не вбиватиме мирних громадян України, Європа може задумати погане.

пєсков, який періодично щиро вірить, що все “за планом спецоперації” і тому обов’язково необхідно отримати для рф п’ятий пакет санкцій з нафтовим ембарго та закриттям світових портів. І класичні російські пропагандисти, які продовжують намовляти собі цілком конкретні юридичні претензії “після”. Цікава тиша…”

зазначив Подоляк.
Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...