У Британії закликають вбити путіна задля порятунку людських життів

Британський полковник Річард Кемп, відомий також як командувач операції в Афганістані, закликав НАТО відсторонити від влади Володимира Путіна, навіть якщо для цього його потрібно буде вбити.

Річард Кемп вважає, що після вторгнення російських військ в Україну путіну щонайменше можна висунути звинувачення у воєнних злочинах і засудити. Однак не вірить, що це відбудеться.

Найкращим і єдиним способом, на думку полковника, знищити владу російського диктатора є вбивство путіна. Він припускає, що такий варіант може бути неприйнятним для багатьох людей, але покладе кінець війні і тиранії.

Це той випадок, коли вбивство однієї людини врятує тисячі життів, тому Кемп вважає, що НАТО і західні союзники не повинні виключати таку можливість.

“Усама бен Ладен, глава “Ісламської держави” Абу Бакр аль-Багдаді і командувач іранською республіканською гвардією Касем Сулеймані – всі вони представляли пряму загрозу Заходу.

Всі вони були вбиті, щоб протистояти цим загрозам.

Путін являє собою постійну і смертельну загрозу, яка залишиться, поки він знаходиться при владі”, – сказав Річард Кемп.

Британець також вважає, що у Росії можливий “палацовий переворот” за участі путінських олігархів, якщо вчинити на них необхідний тиск.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...