У Львові планують збудувати постійне житло для переселенців

Тимчасовий прихисток для вимушених переселенців облаштовують у Великих Грибовичах на базі недобудованого народного дому.

Для реалізації проекту, місто залучило благодійну допомогу від Німецької компанії міжнародного співробітництва GIZ. Ці кошти на 50% покриють витрати на облаштування житла.

«Йдеться про можливість облаштувати хороші умови для одночасного проживання від 70 до 150 осіб, насамперед жінок з дітьми . Будинок має 18 кімнат та велике приміщення, де можна розмістити їдальню, кухню та зону відпочинку.

Без суттєвих перепланувань можна зробити 8 душових та 10 туалетних кабін, 2 кімнати для прання та сушіння одягу», – наголошує директор департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський.

Директор профільного департаменту наголосив що після перемоги народний дім повернеться до своїх безпосередніх функцій – тут працюватимуть різноманітні гуртки, ЦНАП, Офіс Львівської громади та надаватимуть інші потрібні послуги для місцевої громади.

Нагадаємо, у Львові облаштували вже три модульні містечка для вимушено переселених українців, де загалом живе більше 1000 людей. Всі будиночки – подарунок від Польщі. Крім того, у місті зведуть ще дерев’яні будиночки для жінок при надії.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...