У Львові запрацюють пів сотні садків

Після Великодня, 26 квітня, 50 дошкільних навчальних закладів Львова відновлять свою роботу. Йдеться про чергові дитсадки з обмеженою кількість дітей у групах.

Передбачається, що кожна група складатиметься з 12 дітей із співвідношенням: 1 вихователь на 2-3 дитини. Всі приміщення закладів мають відповідні облаштовані укриття.

Міська рада з питань безпеки не надає інформації про місця розташування дитсадків, які відновлять роботу. За деталями батьків просять звертатись до адміністрації їхніх закладів.

«Він може не працювати, але інформацію про найближчий резервний садочок, до якого потрібно звернуться, вам обов’язково нададуть. Зі зрозумілих причин повного переліку закладів публічно надавати не будемо»

пояснив мер Львова Андрій Садовий.

Право відвідувати резервні садочки залишили також за дітьми переселенців. Детальна інформація – за телефоном: 032 254 60 48.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...