У Львові запрацюють ще 25 дитсадків

У Львові уже з наступного тижня планують відкрити ще 25 дошкільних закладів у режимі чергових груп, при тому, що станом на сьогодні в області працює 83 садки, 120 із них -у місті.

І оскільки групи – чергові, то можливість відвідувати дитячі заклади є лише у трьох тисяч дітей із 24 тисяч зарахованих. Про це повідомила завідувачка сектору оцінювання якості освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Наталія Клочко.

«Ті садки, які відкриті у місті, мають обладнані укриття та працюють лише у режимі чергових груп. Це означає, що не всі діти мають змогу їх відвідувати. Наприклад, якщо раніше у дошкільний заклад ходили по 200-300 дітей, то тепер 12 дітей на одну групу. При тому, що із розрахунком на одного дорослого вихователя чи помічника – двоє дошкільнят»

каже Наталія Клочко.

Графік роботи садків у Львові – різний: є такі, що працюють упродовж 9 годин, 10 та 12 годин.

Найголовніше зараз відкривають ті садки, які найбільш затребувані – наприклад, є звернення від батьків, що вони працють і не мають куди подіти дітей.

Додамо, що в області дитсадки відновили роботу від 23 березня. Освітній процес у садках можливий в очному, дистанційному чи змішаному форматі. Це визначає кожен заклад освіти самостійно.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...