У Вірменії визнали факт передачі винищувачів Росії

Хоча команда прем’єр-міністра Нікола Пашиняна мовчала з приводу відправлення Вірменією винищувачів Су-30 до росії для підтримки військових дій в Україні, проурядові телеграм-канали не заперечували правди і визнали цей факт.

“Вірменія – суверенна країна, нам вирішувати, відправляти літаки в Росію чи ні”, “Це не є неправильним рішенням”, пишуть користувачі у коментарях. Як повідомляє Report, про це повідомив турецький телеканал Haber Global.

Нікол Пашинян розкритикував вірменський сегмент соціальних мереж за те, що як доказ показав чиновникам НАТО винищувачі Су-30, контрабандно доставлені з Сирії замість тих, що були передані Росії.

“Вірменія – суверенна країна, ми нікому нічого не повинні доводити, Пашинян просто виявив слабкість”

йдеться в одному із коментарів.

Тепер вся увага спрямована на реакцію західних країн. Чи заплющить світ очі на підтримку Вірменією окупації України, і чи відповість ця країна за свої дії?

Зазначимо, що новину про підтримку Вірменією Росії винищувачами та пілотами було вперше оприлюднено телеканалом Haber Global. Хоча лідер Вірменії Нікол Пашинян спочатку заперечував цей факт, супутникові знімки, опубліковані Haber Global, пізніше змусили його замовкнути.

Подібними діями Вірменія стала співучасником українського геноциду. Щоб створити видимість, що винищувачі зовсім не залишали країну, уряд Вірменії терміново привіз із Сирії літаки Су-30 і продемонстрував їх представникам НАТО.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...