Українські війська ризикують опинитися в оточенні під час нового наступу росії

Агентство Bloomberg бачить ознаки того, що нова фаза війни може бути для росії успішнішою, ніж попередня.

«Українські війська ризикують опинитися в оточенні під час нового наступу росії»

йдеться у матеріалі.

Автори пишуть, що після захоплення Кремінної рф може оточити сили ЗСУ на півночі Донбасу. Це, за даними “Блумберга”, близько 40% всього українського угруповання у регіоні.

Колони бронетехніки також йдуть із півдня, з боку Маріуполя, на північ. На стороні рф рельєф місцевості, що дозволило наростити ракетні удари по українській військовій та іншій інфраструктурі.

Це створює проблеми у доставці на Донбас зброї – постійні удари по залізниці ускладнюють логістику на 1350-кілометровій дорозі із заходу на схід.

Водночас, питання про те, чи буде наступ Россі успішним, залишається на Заході дискусійним. Деякі аналітики вказують на відносно невелику чисельність російських військ для захоплення Донбасу – приблизно 80 000 осіб.

Мабуть, тому нові батальйонно-тактичні групи запроваджуються в регіон постійно.

Bloomberg також пише, що висока активність української влади, яка вимагає зброї у Заходу, пояснюється тим, що в Києві розуміють усю небезпеку становища. І бачать, що рф зараз більше переваг, ніж було під Києвом.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...