Укрзалізниця просить фінансової підтримки

Акціонерне товариство “Укрзалізниця” звернулося до небайдужих фінансових партнерів із проханням надати безповоротну фінансову допомогу для роботи компанії в умовах війни.

Отримані кошти планують використати на забезпечення евакуаційних рейсів та надання прихистків переселенцям, на допомогу працівникам компанії, котрих гостро торкнулася проблема війни, а також на підтримку статутної діяльності товариства.

Як повідомляють на сайті компанії в середу, кошти буде спрямовано на продовження евакуації та надання прихистків цивільному населенню, на допомогу працівникам компанії, які постраждали від воєнної агресії, а також на підтримку статутної діяльності АТ під час воєнної агресії рф.

У компанії зазначили, що Укрзалізниця продовжує власним коштом перевозити мирних жителів із регіонів, які перебувають під обстрілами російських окупантів. Станом на сьогодні ця цифра досягла уже більше 3 млн осіб.

Забезпечують також вантажоперевезення для потреб держави і бізнесу. А в умовах війни АТ постійно фіксує випадки пошкодження, руйнування залізничної інфраструктури.

Усі отримані кошти обіцяють спрямувати на підтримку особового складу, який постраждав від воєнної агресії; евакуацію та надання прихистку для цивільного населення; підтримання статутної діяльності та інші функції, які виконує компанія під час воєнної агресії. На військові дії скеровувати ці кошти не планують.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...