Війська російських терористів ховаються за спинами людей

На Миколаївщині російські війська тікають у поля, стріляють і назад ховаються у село, за спини людей, щоб українські захисники не могли їх підстрелити.

«Ворог використовує практику і далі – виїхав у поле, постріляв і назад сховався до населеного пункту. Нині вже ворог жене не техніку, а людей. Так, вони розгортають наземну операцію, ну таке… Вони женуть кунги з людьми.

Я знаю, де стоять вже 200-300… Вони із «ЛНР» та «ДНР» привезли людей. Вони не те, що вояки… Вони кажуть: Ми хочемо додому, ми тут пішки дійдемо? Але загороджувальні загони заважають це зробити. Це все для відволікання нашої уваги», – сказав Кім.

«Ворог використовує ботоферми, розганяє фейки, розсилає всілякі меседжі, на кшталт «все пропало, я бачу чеченців, моряків, вони наступають». Але у нас все нормально з настроєм, все добре з бойовим духом. Ми їм наклепаємо!», – сказав голова ОВА.

Учора 11 березня, Миколаїв обстріляли «Градами» та «Ураганами». Пошкоджено понад 170 будинків та соцоб’єктів, 8 мирних жителів отримали поранення.

24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети потрапляють у житлові будинки.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...