Львівщина. Державний історико-культурний заповідник “Тустань” відновив роботу.
З 19 березня, коли музейники почали знову приймати екскурсантів, відвідування було безкоштовним для всіх охочих. Проте вже з 1 квітня вхід став платним.
Як повідомив директор заповідника Андрій Котлярчук, придбавши квиток, відвідувачі мають змогу оглянути три об’єкти заповідника – музей, наскельну фортецю Тустань та культурний центр “Хата у Глубокім”.
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-03_00-39-52-2-1024x576.jpg)
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-03_00-39-52-3-1024x576.jpg)
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-03_00-39-52-1024x576.jpg)