Мешканці модульних будиночків Львова отримають 2200 гривень та допомогу з харчуванням

Близько однієї тисячі внутрішньо переміщених осіб планують заселити у тимчасових модульних містечках, які облаштують у трьох районах Львова.

Допомогу з харчуванням для студентів, жінок та дітей, які там проживатимуть, погодилась надати всесвітня продовольча програма ООН World Food Programme.

Відповідне рішення було погоджено 15 квітня під час зустрічі міського голови Львова Андрія Садового з виконавчим директором Всесвітньої продовольчої програми Девідом Бізлі. Продукти для приготування їжі купуватимуть у місцевих виробників, чим заодно підтримають місцевий бізнес.

Окрім того, близько 700 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримуватимуть впродовж 3 місяців по 2200 грн на кожного члена родини. Таке рішення прийняли на засіданні Кабінету міністрів. Управління Верховного комісара ООН у справах біженців пообіцяло окремо допомогти малозабезпеченим пенсіонерам-переселенцям.

Перше модульне містечко для переселенців у Львові облаштовують у Стрийському парку. Там житимуть студенти, котрі переїхали до Львова з різних міст.

Друге тимчасове містечко для переселенців із 120-ма модульними будиночками спорудять на вул. Пулюя. В облаштуванні житла зголосилась допомогти Польща.

Західний POST
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
Останні новини

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв’язку з нападом Росії на Україну

Союз європейських нацменшин ухвалив резолюцію у зв'язку з нападом Росії на УкраїнуМіжнародна конференція Союзу європейських національних меншин (FUEN)...

Ходити або стати безпорадною в часи війни: ціна здоров’я 200 тисяч гривень

80-тирічна киянка Валентина Олексіївна Горшеніна втратила можливість ходити через відсутність коштів на операцію. Жінка потребує екстреного протезування, бо має...

Ціни у тимчасово окупованому Маріуполі зрівнялися з цінами в Монако

Так, миючий засіб Fairy "ніжні руки" коштує 108 грн (у Києві – 60 грн), шампунь Shauma коштує у...

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує майбутнє вусатому таргану

Скільки лишилося Лукашенку: експерт прогнозує не райдужне майбутнє вусатому таргану Президент РФ Володимир Путін може вбити білоруського президента Олександра...