У львівському парку «На Валах» відкрили символічну виставку «Великодній коридор життя».
Конструкція постала у формі трикутника, який символізує для переселенців дахи втрачених будівель. Трикутник нагадує довгий коридор на знак спогадів про те, як вивозили з зони бойових дій мирний мешканців. Коридор зробили з труб та сітки у синьо-жовтих кольорах, прикрасивши аналогічними крашанками.
Розфарбовували 5 тисяч крашанок переселенці з Краматорська, Маріуполя, Рубіжного, Попасної, Сєвєродонецька, які знайшли притулок у Львові.
Інсталяція триватиме до Великодня.
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-16_00-35-13-1024x682.jpg)
![](https://westernpost.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-16_00-35-15-768x1024.jpg)